Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde

ALOE VERA RK

Regenerační osvěžující krém - s Aloe vera

Kód výrobku: 2031


Vaše cena 50,05
Vaše cena bez DPH 41,36
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
ALOE VERA Regenerační osvěžující krém 5 ml h2031a -,-- Kč 50,05 Kč
+
ALOE VERA Regenerační osvěžující krém 50 ml h2031d -,-- Kč 380,85 Kč
+
ALOE VERA Regenerační osvěžující krém 100 ml h2031e -,-- Kč 589,33 Kč
+

V dnešní době je Aloe vera v módě. Našlo si cestu do světa kosmetiky, kde má své opod­statnění. Jinak Aloe vera má velice zajímavou, krásnou přezdívku – pouštní lilie. Krém ALOE VERA je tak trochu jiný než ostatní takto zvané přípravky. Většina aloe‑krémů se běžně nabízí jako hydratační krémy. Aloe vera svým obsahem polysacharidů k tomu přímo svádí, protože polysacharidy jsou hygroskopické. V tomto krému se pak jako účinné složky nachází vyvážený poměr jak macerátu, tak i šťávy Aloe vera, proto krém vykazuje nízký podíl vody a vysoký podíl jak macerátu Aloe, tak bambuckého másla i rostlinných olejů a vosku. Díky těmto obsahovým složkám má při pokojové teplotě tužší konzistenci. Po jeho nanesení na pokožku a zahřátí se však velice dobře roztírá. Co se účinků týká, můžeme říci, že pokožku uklidňuje, je tedy vhodný pro normální až velmi citlivou pleť. Díky obsaženým účinným látkám pleť krásně zjemňuje a zvláčňuje, to znamená, že se jeví jako velice zajímavý i pro zralou pleť. Za zmínku pak stojí i konstatovaní několika uživatelů, že krém ALOE VERA má při dlouhodobějším používání schopnost mírně zesvětlovat hyperpigmentaci. Znamená to, že pravidelné a dlou­hodobé používání krému celkově zlepšuje stav pleti. Nejen, že přispívá k regeneraci pokožky, ale navíc ji celkem dobře chrání před nadměrnou ztrátou vody.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje a tuky: mandlový, sójový, bambucké máslo, včelí vosk. Aloe vera. Emulgátory. Vitaminy: A, E, F. Pantenol. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.

 

Použití:
Po umytí obličeje nanesete na pokožku potřebné množství osvěžujícího regenerač­ního krému a jemně vmasírujte. Po jeho aplikaci se pokožka neleskne.

 

Informace:
K ošetření obličeje před aplikací krému doporučujeme používat mycí prostředky neobsahující tenzidy, neboť je všeobecně známo, že tenzidy pokožku odmašťují a vysušují. Z tohoto důvodu nejsou vhodná mýdla a to ani tekutá. K tomuto účelu lze doporučit např. HY‑OLEJE (hydrofilní mycí oleje).

 

INCI:
Butyrospermum parkii Butter, Aqua, Aloe barbadensis extract, Cera flava, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Aloe barbadensis, Glycine Soya Oil, Oryza sativa Seed Oil, Sorbitan Oleate, Panthenol, Methoxy PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Tocopheryl acetate, Melissa officinalis Leaf Oil, Cymbopogon martini Oil, Retinyl palmitate, Geraniol, Lavandula hybrida Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpillum Oil, Salvia officinalis Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Lactic Acid, Linalool, Citral, Citronellol, Melaleuca alternifolia Leaf Oil. Farnesol

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

INFORMACE KARLA HADKA


Časopis Aromaterapie

3/2010 - Novinky: Mastný krém Aloe Vera 

 

4/2015 - Zkušenosti a rady: Čo milujú a používajú Slováci


Katalog 

REGENERAČNÍ OBLIČEJOVÉ KRÉMY

 

 

 

 

Aloe vera is in vogue these days. It has justly found its way to the realm of cosmetics. Aloe vera has a very interesting, beautiful nickname – desert lily. Aloe ALOE VERA is a little different from other such labeled preparations. Most aloe creams are marketed as moisturizing creams. With its polysaccharide content, aloe vera easily lends itself for such purpose as polysaccharides are hygroscopic. As active ingredients, this cream contains a balanced ratio of both aloe vera oil macerate and gel, making it contain as a result less water and more Aloe macerate, shea butter, and vegetable oils and wax. Owing to these components, it has a thicker consistency at a room temperature. After applying it on the skin and warming up, it is, however, very easily spreadable. As far as effects are concerned, we can say that it is soothing to the skin, and so it is suitable for normal to very sensitive skin. Thanks to its active ingredients, it makes the skin wonderfully soft and supple, meaning that it seems like an option also for mature skin. It might also be worth quoting a few clients who claim that the ALOE VERA cream will, to some extent, lighten up hyperpigmentation spots when used long-term. This means that a regular and long- term use of the cream improves the overall condition of the skin. It not only contributes to the regeneration of the skin, but, in addition, it protects it quite well from excessive water loss.

 

Main ingredients:

Vegetable oils and fats: almond, soybean, shea butter, beeswax. Aloe vera. Emulsifiers. Vitamins: A, E, F. Panthenol. Lactic acid. Distilled water.


Application:

Wash your face and apply the required amount of the regenerative cream on the skin, working it in gently. The skin is not shiny after application.


Information:

To wash your face before applying the cream, we advise to use surfactant- free washing agents, since it is well known that surfactants deprive the skin of oil, drying it out. It is for this reason that soaps, even the liquid ones, are discouraged. Hydrophilic washing oils can be suggested as a better alternative.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde