Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

ALOE VERA SPF6 RO

Regenerační obličejový olej - s ochranným faktorem

Kód výrobku: 1920


Vaše cena 317,15
Vaše cena bez DPH 262,11
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
ALOE VERA SPF 6 Regenerační obličejový olej 30 ml h1920z -,-- Kč 317,15 Kč
+

Regenerační olej, jehož základem je macerát z Aloe vera. Jedná se o velmi jemný olej, vhodný i pro péči o citlivou pokožku. Jeho používání se již po krátké době projeví svěžestí a zjemněním pleti. Blahodárně působí i na povadlou pokožku, lze jej považovat za účinný hydratační faktor. Má uklidňující a chladivé účinky, jeho aplikace se osvědčila i u ekzema­tické pokožky, alergií a akné. Díky hlavním obsahovým složkám, kterými jsou Aloe vera, brutnákový olej a santálový éterický olej, jej lze doporučit k péči o normální a především o suchou pleť. Olej s ochranným faktorem 6 nabízí v letních měsících ochranu při pobytu na slunci.

Přípravek díky použitým složkám může podporovat látkovou výměnu, udržovat pleť vláčnou a pružnou. Účinné složky mají antiseptický a dezodorační účinek. Unavené pleti vrací mladistvý vzhled a působí proti tvorbě vrásek. Komplexně chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Regenerační oleje představují dlouhodobě působící hydratační faktor.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: sójový, jojobový, brut­nákový, karité. Lecitin. Éterické oleje: santalový. Vitamíny A, E, F.

 

Použití:
Po umytí obličeje naneseme na vlhkou pleť několik kapek oleje a vznikající emulzi jemně vmasírujeme do pokožky. Obličejový olej je proti krémům velice úsporný, 30 ml balení odpovídá 150 ml krému. Pokožka se po jeho aplikaci neleskne. Je vhodný pro všechny typy pleti. Oleje nemají žádné nežádoucí účinky a snáší je i velmi citlivá pleť.

 

INCI:
Glycine soja Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Aloe barbadensis Extract, Borago officinalis Seed Oil, Octocrylene, Buty­rospermum parkii Oil, Tocopheryl acetate, Santalum album Wood Oil, Lecithin, Retinyl palmitate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyfenyl triazinu.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie

2/2012 - Slovo odborníka: Jaro, léto a pokožka

2/2012 - Slovo odborníka: Pár minut pro pokožku

2/2011 - Téma: Může za to krém?

4/2010 - Aktuální téma: Zima a ošetřování pokožky

4/2007 - Aktuální téma: Aby nebyly omrzliny

1/2010 - Poradna Karla Hadka – odpověď: Aplikace regeneračního oleje

2/2014 - Zkušenosti a rady: Každodenní péče o pleť s Hadkem 

4/2009 - Rady a zkušenosti: Ošetřování pokožky v zimě

1/2007 - Zajímavosti, zkušenosti a rady: V DOMÁCÍM SALÓNU

 

Katalog 

REGENERAČNÍ OBLIČEJOVÉ OLEJE

 

  

A regenerative oil with aloe vera macerate at its heart. It is a very mild oil, suitable also for sensitive skin. Using it will manifest itself already within a while by fresher and gentler complexion. It has also a beneficial effect on loose complexion and can be considered as an effective moisturizing factor. It has soothing and cooling effects and its application has worked well also with skin affected by dermatitis, allergies and acne. Thanks to its main ingredients, which include aloe vera, borage oil, and sandalwood essen al oil, it is recommended for normal skin and, above all, for dry skin. An oil with SPF 6 provides sun protection when you‘re out and about in the summer months. 

Owing to the selected ingredients, the preparation may boost metabolic processes and keep the complexion supple and flexible. The active ingredients have antiseptic and deodorant properties. They return a youthful look to the red complexion and prevent wrinkle formation. They provide complex protection against negative environmental effects. Regenerative oils also provide long-lasting hydration. 

 

Main ingredients:

Vegetable oils: soybean, jojoba, borage, karité. Lecithin. Essen al oils: sandalwood. Vitamins A, E, F. 

 

Application:

Having washed your face, apply a few drops of the oil on the moist complexion and gently massage the forming emulsion into the skin. Facial oils are very economical compared to creams – 30 ml of regenerative oil corresponds to 150 ml of a regular cream. The skin doesn‘t look oily a er application. It is suitable for all skin types. The oils don‘t produce any adverse effects and are tolerated even by very sensitive skin. 

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde