Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

COSETTE MO

Masážní olej

Kód výrobku: 2722


Vaše cena 136,35
Vaše cena bez DPH 112,69
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
COSETTE Masážní olej 20 ml h2722c -,-- Kč 136,35 Kč
+
COSETTE Masážní olej 100 ml h2722e -,-- Kč 572,64 Kč
+
COSETTE Masážní olej 200 ml h2722g -,-- Kč 973,49 Kč
+

Velice příjemný přípravek, jehož vývoj byl iniciován požadavky klientek, které se potýkaly s problémy povadlé a uvolněné svalové tkáně. Speciální masážní olej COSETTE je vyroben výhradně z rostlinných olejů bohatých na vitaminy a biologicky aktivní složky. Obsažené éterické oleje a výtažky z léčivých rostlin zajišťují vysokou účinnost tohoto přípravku. Účinné látky mohou proniknout do spodních vrstev pokožky, a působit tak i v hlouběji uložených zónách (krevní oběh, lymfatický systém).

Používáním oleje COSETTE se mimořádně zvyšuje účinnost masáže, a zároveň se zjemňuje, zvláčňuje a pěstuje opečovávaná pokožka. Ve srovnání s běžnými masážními emulzemi či gely se s tímto masážním olejem dosáhne podstatně lepších terapeutických výsledků. Vzhledem ke specifickému složení obsažených složek a díky jejich schopnosti prostupovat pokožkou, můžeme masážní olej COSETTE označit za ideální nosič účinných látek. Velice důležitou roli hraje tato masážní specialita i pro ženy, které ve vyšším věku zjišťují, že jejich poprsí již nemá bývalou pevnost a rády by pro sebe něco udělaly. Nejde zde jen o vzhled poprsí. V tomto případě je pravidelná masáž prsů dle vyjádření lékařů – specialistů vynika­jící a vhodnou prevencí rakovinných onemocnění této tělesné partie. Olej COSETTE sám o sobě sice není žádný zázračný přípravek, který by byl schopen rázem vyřešit všechny problémy, ale při pravidelném, každodenním používání dokáže spolu s masáží a cvičením zpevnit prsní svalstvo a nabídnout prevenci. Díky celkovému složení přípravku, vysokému obsahu lecitinu a v neposlední řadě i nádherné vůni lze tento olej doporučit jako tělový bezvodý krém na péči sušších typů pokožky po sprchování či koupeli.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: mandlový, karité, makadmiový, brutná­kový, pupálkový, jojobový. Lecitin. Éterické oleje: ylang-ylang, pelargóniový, z růžové palmy, atd. Vitaminy A, E, F.

 

Použití:
Na navlhčenou pokožku (nejlépe hned po osprchování) naneseme několik kapek masážního oleje COSETTE, rozetřeme a vmasírujeme. Používejte denně, nejlépe večer. Doporučená doba trvání masáže je cca 5 minut.

 

INCI:
Canola Oil, Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum parkii Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Macadamia ternifolia Seed Oil, Squalane, Borago officinalis Seed Oil, Oenothera biennis Oil, Cananga odorata Flower Oil, Pelargonium graveolens Flower Oil, Cymbopogon martinii Oil, Citrus limon Peel Oil, Lecithin, Toco­pheryl acetat, Retinyl palmitate.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie

1/2009 - Novinky: Změna k lepšímu


2/2012 - 
Slovo odborníka: Do léta s krásným dekoltem


4/2008 - 
Z vašich dopisů: Proč nejsme zdraví?

 

Katalog    

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

 

A very pleasant preparation whose inception was motivated by a demand from clients who were faced with problems concerning flabby muscle tissue. A special massage oil, it is made uniquely from vegetable oils rich in vitamins and biologically active components. The contained essential oils ensure the preparation’s high efficacy. The active ingredients may penetrate deep into the skin, reaching deeper located parts of the system (blood circulation, lymphatic system).

 

Using COSETTE considerably increases the effects of massage, while equally making the skin softer and more supple. Compared with common massage emulsions or gels, this massage oil provides much better therapeutic results. Cosette can be designated as an ideal carrier of active ingredients, owing in large part to its specific composition and its ability to penetrate the skin. This preparation plays an important part also for women who, in reaching a more mature age, see that their chest has lost its former firmness and would like to do something for themselves. And it isn’t just about the appearance. In this case, according to doctors – specialists, regular breast massage is an appropriate and excellent way of preventing breast cancer. Although COSETTE isn’t in itself a miraculous preparation that can solve all problems at the drop of a hat, it can make breast muscles firmer and serves as a prevention when used regularly every day. Thanks to its overall composition, high lecithin content, and its lovely fragrance, the preparation is intended as waterless body cream for dry skin to use after bathing or showering.

Přidat komentář


Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde