Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

DR. VOŠTĚP MO

Masážní olej

Kód výrobku: 2732


Vaše cena 97,31
Vaše cena bez DPH 80,42
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
DR.VOŠTĚP Masážní olej 20 ml h2732c -,-- Kč 97,31 Kč
+
DR.VOŠTĚP Masážní olej 100 ml h2732e -,-- Kč 405,85 Kč
+
DR.VOŠTĚP Masážní olej 200 ml h2732g -,-- Kč 650,48 Kč
+
DR.VOŠTĚP Masážní olej 500 ml s dávkovačem h2732p -,-- Kč 1 300,97 Kč
+

Jedná se o vícefunkční lecitinový olej. Jeho zařazení se jeví jako značně obtížné, neboť jej lze používat i jako masážní a koupelový přípravek. Jeho excelentní účinky oceníte zejména po neobvyklé fyzické zátěži, ať už pracovní či sportovní, kdy se dostavuje svalová únava a bolesti. Účinné látky rychle pronikají do organismu a excelentně zlepšují látkovou výměnu, vyplavují kyselinu mléčnou z těla. Lze jej též použít i před sportovními výkony či namáhavou prací. Nabízí se též možnost do připravené lázně přidat cca dvě polévkové lžíce oleje a poté ve vaně DR. VOŠTĚPA vtírat do pokožky. Olej může být použít i jako masážní olej bez toho, že bychom prováděli koupel.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: kanolový, z vlašských ořechů, mandlový, sojový. Třezalkový macerát. Lecitin. Éterické oleje: vratičový, z černého pepře, jalovcový, rozmarý­nový, paprikový, atd. Vitamíny A, E, F.

 

Použití:
Formy lecitinu, smíchané s rostlinnými oleji, se obtížně rozpouští ve vodě, a proto pro přípravu koupele doporučujeme následující: Do přibližně půllitru teplé vody přidat dvě polévkové lžíce DR. VOŠTĚPA a za pomoci ponorného mixéru dobře rozmixovat. Výsledkem pak je lecitinové koupelové „mléko“, které se vlije do připravené lázně. Teplota vody by měla naladit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení, pokožka by pak nepři­jímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Je velmi důležité akceptovat fakt, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak.

Přistupujete proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle svých individuálních potřeb, zkušeností a samozřejmě s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Během koupele je možno připouštět teplou vodu kvůli chladnutí lázně. Tělo je při koupání vhodné masírovat froté žínkou nebo koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by se tím snížil. Doporučená doba této terapeutické koupele by měla být 30 minut až 1 hodinu. I u koupelí s DR. VOŠTĚPEM dodržujeme pravidla aromatera­peutických koupelí. Samozřejmě, že DR. VOŠTĚPA můžeme použít i jako masážní olej bez toho, že bychom prováděli koupel. I zde je možné pro zvýšení účinnosti přípravku provést zábal za pomoci FÓLIE PRO ZÁBALY.

 

Upozornění:
Nutno dbát opatrnosti, aby přípravek nepřišel do kontaktu s očima! Před použitím vždy protřepat.

 

INCI:
Glycine soja Oil, Canola Oil, Capsium Frutescens, Hypericum perforatum Flower Extract, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Juglans regia Seed Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Lecithin, Pinus sylves­tris Leaf Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Laurus nobilis Oil, Lavan­dula angustifolia Oil, Mentha piperita Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate, Piper nigrum Fruit Oil, Tanacetum vulgare Flower Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie 

1/2008 - Novinky: Dr. Voštěp ordinuje…. 

 
2/2012 - Slovo odborníka: Podpora látkové výměny při detoxikaci

3/2009 - Aktuální téma: Nejen o prasečí chřipce

1/2009 - Škola aromaterapie: Jalovcový olej

2/2008 - Škola aromaterapie: Svatojánská třezalka 


2/2010 -
 Poradna Karla Hadka – odpověď: Dornova masáž a třezalkový olej 

1/2008 - Poradna Karla Hadka: Dr. Voštěp v praxi.
 

1/2015 - Zkušenosti a rady: Rady (nejen) pro začínající maséry

1/2015 - Zkušenosti a rady: Přítel na celý život

1/2012 - Zkušenosti a rady: Diabetici a aromaterapie

4/2011 - Zkušenosti a rady: Půl života s Hadkem 

3/2010 - Zajímavosti, zkušenosti a rady uživatelů: Rozhovor

2/2010 - Zajímavosti, zkušenosti a rady uživatelů: Letní péče nejenom o pokožku

1/2010 - Z vašich dopisů: Karel Hadek z Uherského Brodu nezmizel

1/2010 - Z vašich dopisů: Masáže s Lecitoly

4/2009 - Z dopisů: Vážení příznivci aroma - terapie, je libo masáž? 

3/2009 - Z vašich dopisů: 1. mezinárodní kurz aromaterapie v Toroni vedený p. Karlem Hadkem 

3/2008 - Zajímavosti, zkušenosti a rady uživatelů: Něco málo o některých posledních novinkách...

 

Katalog 

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

KOUPELOVÉ OLEJE

 

This new product represents a multipurpose lecithin oil. Categorizing it proves very difficult, since it can be used both in massage and bath. You will appreciate its excellent effects especially after extraordinary physical activity, be it sport or work, and the ensuing muscle fatigue and pain. The active ingredients enter the body quickly, greatly boosting metabolism and flushing out lactic acid. It can also be used prior to a sports performance or demanding work. It’s also possible to mix about two tablespoons of the preparation directly into the bath and massage it to the skin. The oil can obviously be used as a massage oil without having to take a bath.

 

Main ingredients:

Vegetable oils: canola, walnut, almond, soybean. St. John’s wort extract. Lecithin. Essential oils: tansy, black pepper, juniper, rosemary, chili pepper, etc. Vitamins A, E, F.

 

Application:

The type of lecithin being used along with the vegetable oils make the preparation difficult to dissolve in water, and that’s why we suggest the following: Put two tablespoons of DR. VOŠTĚP in about half a liter of warm water, and mix with a hand blender. You will get a lecithin bath “lotion” which can then be poured into the bath. Water temperature should be such as to provide pleasant feelings, but it must not cause perspiration, which would prevent the oil’s active ingredients from penetrating the skin. It is important to accept the fact that each and every person tolerates different water temperatures differently. That’s why you should adjust water temperature according to your individual needs, taking into account, of course, your current state of health. It is possible to add hot water during the bath to maintain a constant temperature. It is useful to massage your body with a washcloth or a bath brush. Do not use soap nor any other bath additives, the bath would lose its effect. This therapeutic bath should take between 30 minutes and 1 hour. When having a bath using DR. VOŠTĚP, stick to the aromatherapy bath rules. It is of course possible to use DR. VOŠTĚP also as a massage oil without taking a bath. It is also possible to use FILM WRAP for an enhanced effect.

 

Warning:

Extra care should be taken to prevent the preparation from entering the eyes. Always shake before use.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde