Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde
Sleva 5 %

FLIRT SO

Sprchovací olej

Kód výrobku: 8203


Běžná cena 274,26
Ušetříte 13,71 Kč (5 %)
Vaše cena 260,55
Vaše cena bez DPH 215,33
Sleva 13,71
Vaše cena zahrnuje množstevní slevu a/nebo slevu za použití zprostř. kódu ve výši 13,71 Kč
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
FLIRT Sprchovací olej 100 ml h8203e 274.26 Kč 260,55 Kč
+
FLIRT Sprchovací olej 200 ml h8203g 411.38 Kč 390,82 Kč
+

Sprchovací olej má příjemnou sladkou vůni meruněk. Jeho vůně může být až afrodiziakální, tím ho předurčuje nejenom pro chvíle odpočinku, ale i zpříjemnění intimních chvil. Osvěžuje a uvolňuje psychické napětí.

Preparát čistí pokožku a je vhodný pro všechny typy pleti.


Hlavní složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový atd. Specifické éterické oleje. Parfémový olej broskvový. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.


Použití:
Po krátkém osprchování naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje a lehce jej vetřeme. Sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nezbavují tedy pokožku tuků a nevysušují pleť. Vzniklou mléčnou emulzi po krátkém působení osprchujeme. Jedná se o výjimečně úsporné preparáty, neboť na jedno sprchování běžně stačí zhruba 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno 200 ml balení preparátu až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka! Vzhledem ke zmiňovanému faktu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto preparátu na pokožce pěna, ale mléčná emulze.
 

Ingredients:
Glycine Soja, Juglans Regia, Laureth-4, Buxus Chinensis, Triticum Vulgare, Oleum Butyrospermi Parkii, Prunus Dulcis, Sesamum Indicum, Lecithin, Fragrance, Lavandula Angustifolia, Cananga Odkryta, Tocoferyl Acetate, Retinol Palmitate, Beta-Carotene.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 4/2017
Časopis
Ke stažení zde