Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

LECITOL ROYALE

Masážní olej - lecitinový, s růží a citrusem

Kód výrobku: 2723


Vaše cena 71,81
Vaše cena bez DPH 59,35
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
LECITOL ROYALE Masážní olej 20 ml h2723c -,-- Kč 71,81 Kč
+
LECITOL ROYALE Masážní olej 100 ml h2723e -,-- Kč 301,63 Kč
+
LECITOL ROYALE Masážní olej 200 ml h2723g -,-- Kč 512,81 Kč
+
LECITOL ROYALE Masážní olej 500 ml s dávkovačem h2723p -,-- Kč 1 025,60 Kč
+

LECITOL ROYALE je kompozicí vysoce kvalitních olejů, které většinou mají díky obsa­hovým složkám již samy o sobě charakter účinné látky. Olej je vhodný k péči o sušší pokožku. Využít jej můžete při masáži, koupeli, sprchování či po těchto činnostech jako ošetřující olej nebo po smíchání s vodou jako tělové mléko.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: jojobový, mandlový, z pšeničných klíčků, karité, brutnákový, pupálkový. Lecitin. Vitamíny A, E, F. Éterické oleje: růžový, jasmínový, santalový, pelargoniový, Litsea cubeba, atd.

 

Použití:
Éterické oleje tohoto přípravku mají antibakteriální a antiseptické účinky, byť při srovnání s některými jinými éterickými oleji podstatně slabší. O to aktivnější je jejich schopnost uklidňovat nervové napětí a celkově harmonizovat. Ideální kompozice v době plné stresu. A nikoli jen stresu každodenního, lze jej označit i jako jedinečného společ­níka těhotných žen při přípravě k porodu a při jeho průběhu.

Běžně pak používán ve večerních hodinách se zcela jistě osvědčí i jako mírné sedativum voňavě podporující usínání. To ostatní už je ponecháno jen a jen na vás. Od relaxačního masážního oleje, přes olejíček po koupeli, který, pokud se nanáší na mokrou pokožku, vytváří vynikající emulzi.

 

INCI:
Prunus amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Vitis vinifera Seed Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Glycine soja Oil, Oenothera biennis Oil, Borago officinalis Seed Oil, Rosa canina Fruit Oil, Lecithin, Citrus reticulata Peel Oil, Citrus grandis Peel Oil, Tocopheryl acetat, Cananga odorata Flower Oil, Aniba rosaeodora Wood Oil, Santalum album Oil, Cymbopogon martinii Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Pelargonium graveolens Flower Oil, Retinyl palmitate, Rosa damascena Flower Oil, Jasminum officinale Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie 

3/2009 - Novinky: Lecitol Royale 

2/2014 - Novinky: Proč EGYPT, LECITOLY a OLEOSOLY?

4/2011 - Slovo odborníka: Voňavé krizové řešení 
 

1/2010 - Z vašich dopisů: Masáže s Lecitoly

4/2009 - Z dopisů: Vážení příznivci aroma - terapie, je libo masáž? 

4/2009 - Rady a zkušenosti: Ošetřování pokožky v zimě

 

Katalog 

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

LECITOL ROYALE represents a composition of high quality oils, which mostly have the character of an active ingredient in themselves thanks to their own compounds. The oil works fine for drier skin. You can use it in a massage, when bathing or showering, or after these procedures as a cosmetic oil or a body lotion after mixing it with water.

 

Main ingredients:

Vegetable oils: jojoba, almond, wheat germ, karité, borage, evening primrose. Lecithin. Vitamins A, E, F. Essential oils: rose, jasmine, sandalwood, geranium, litsea cubeba, etc.

 

Application:

The essential oils in this preparation have antibacterial and antiseptic effects, although considerably weaker compared to certain other essential oils. The more active they are in their ability to reduce mental tension and bring overall harmony. The ideal formula for stressful periods. And not only the everyday stress; it can be described as a unique companion to pregnant women when getting ready for the birth and during its course.
Used normally in the evening hours, it will no doubt work great as a mild sedative, fragrantly inducing sleep. The rest is left but to you. From a relaxation massage oil, to a post-bath oil, which, when applied on wet skin, forms an excellent emulsion.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde