Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

LECITOL YLJA

Masážní olej - lecitinový, s ylangem a jasmínem

Kód výrobku: 2736


Vaše cena 75,08
Vaše cena bez DPH 62,05
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
LECITOL YLJA Masážní olej 20 ml h2736c -,-- Kč 75,08 Kč
+
LECITOL YLJA Masážní olej 100 ml h2736e -,-- Kč 315,45 Kč
+
LECITOL YLJA Masážní olej 200 ml h2736g -,-- Kč 536,25 Kč
+
LECITOL YLJA Masážní olej 500 ml s dávkovačem h2736p -,-- Kč 1 072,53 Kč
+

Přípravek je pro pokožku díky dané kompozici éterických a rostlinných olejů v kombi­naci s lecitinem a vitaminy exkluzivitou pro péči o pokožku. Pojmenování dostává tento přípravek po dvou krásně vonících éterických olejích, YLangu a JAsmínu. Krásná květinová vůně jako by v sobě skrývala sluneční teplo, které ke svému růstu jmenované rostlinky tolik potřebují. O jasmínu i ylangu se velice často píše, že mají afrodiziakální účinky. Olej je vhodný nejen pro aromaterapeutické masáže, ale i pro partnerskou masáž, společnou koupel… zde tento přípravek svou úžasnou vůní nechává zapomenout na starosti všedního dne.

Bez zajímavosti není ani další z jeho účinků, a to, že se doporučuje jako porodní olej. Použité éterické i rostlinné oleje podporují porod a současně napomáhají odbourávat porodní stres. Stejně jako fenyklový masážní olej i LECITOL YLJA podporuje funkci mléčných žláz.

Kompozice éterických olejů je vhodná i pro lidi s nepravidelnou srdeční činností.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: z jader andské růže, makadamiový, jojobový, z vlašských ořechů, rýžových klíčků. Lecitin. Vitamíny. Éterické oleje: ylang-ylangový, jasmínový.

 

Použití:
Požadované množství zvoleného přípravku naneseme na pokožku a jemně vtíráme či vmasírujeme.

 

INCI:
Prunus amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Oryza sativa Seed Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Maca­damia ternifolia Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Glycine soja Oil, Rosa canina Fruit Oil, Oenothera biennis Oil, Borago officinalis Seed Oil, Cananga odorata Flower Oil, Tocopheryl acetat, Lecithin, Retinyl palmitate, Jasminum officinale Oil, Litsea cubeba Fruit Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie 

3/2009 - Novinky: Lecitol Ylja 

2/2014 - Novinky: Proč EGYPT, LECITOLY a OLEOSOLY?

4/2011 - Slovo odborníka: Voňavé krizové řešení

1/2015 - Zkušenosti a rady: Rady (nejen) pro začínající maséry

4/2009 - Rady a zkušenosti: Ošetřování pokožky v zimě

 

Katalog 

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

 

 

 

Its formulation combining essential and vegetable oils with lecithin and vitamins, makes this an exclusive skin care preparation. Its name derives from two beautifully smelling essential oils, ylang-ylang and jasmine. This amazing herbal smell almost seems to encapsulate the energy of the Sun that the corresponding plants need so much. After all, both jasmine and ylang-ylang are said to have aphrodisiac effects. The oil is well suited for aromatherapeutic massage as well as for partner massage, a shared bath... It is on such occasions that the preparation will strip your mind of everyday concerns through its amazing fragrance.

 

It’s also worth pointing out another of its roles, and that is its being recommended as a birth oil. The selected essential and vegetable oils facilitate birth while helping to reduce stress. Like Fennel massage oil, LECITOL YLJA also stimulates the production of breast milk.

 

The combination of essential oils is well suited for people with irregular heartbeat.

 

Main ingredients:

Vegetable oils: rose hip seed, macadamia, jojoba, walnut, rice germ. Lecithin. Vitamins. Essential oils: ylang-ylang, jasmine.

 


Application:

Apply the required amount to the skin and rub or massage in gently.

 

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde