Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde
Sleva 7 %

MENOTON KO

Speciální koupelový olej pro ženy

Kód výrobku: 1038


Běžná cena 88,01
Ušetříte 6,16 Kč (7 %)
Vaše cena 81,85
Vaše cena bez DPH 67,65
Sleva 6,16
Vaše cena zahrnuje množstevní slevu a/nebo slevu za použití zprostř. kódu ve výši 6,16 Kč
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
MENOTON Speciální koupelový olej pro ženy 20 ml h1038c 88.01 Kč 81,85 Kč
+
MENOTON Speciální koupelový olej pro ženy 100 ml h1038e 369.60 Kč 343,72 Kč
+
MENOTON Speciální koupelový olej pro ženy 200 ml h1038g 517.43 Kč 481,21 Kč
+

Pan Hadek rád vytváří přípravky, které prospívají lidem a tím jim dělají radost, protože jim pomáhají v životních situacích. Jednou velice závažnou etapou v našich životech je klimakterium – menopauza. Většinou se s ním setkáváme u žen, ale prochází jím i mini­málně 40 % mužů. V rostlinách se nachází tzv. fytohormony, které ovlivňují růst rostlin. Některé rostlinné hormony mají účinek blížící se účinku specializovaných živočišných hormonů, což lze cíleně využívat v léčbě. Fytohormony bývají prospěšné při hormonál­ních změnách člověka. A právě těchto předností je využito v přípravcích MENOTON.
 

Základ tvoří rostlinné oleje. Olej z vlašských ořechů je výjimečně zvláčňující, pomáhá pokožce udržet si tekutiny. Brutnákový olej a pupálkový olej jsou výjimečné pro vysoký podíl gama-linolenové kyseliny, nenahraditelné při péči o pokožku. Pravidelné dlouho­dobé používání přípravků řady MENOTON napomáhá ke zlepšení klimakterických potíží, psychiky i pokožky.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. z vlašských ořechů, mandlový, jojobový, z pšeničných klíčků, dále brutnákový a pupálkový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

 

Použití:
Na koupel se použije 10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje, které se přidají do proudu napouštěné vody. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, nesmí však vyvolat pocení, poněvadž pokožka by pak nepřijímala účinné látky obsažené v koupeli. Během koupele je možno připouštět teplou vodu kvůli chladnutí lázně. Při koupeli je vhodné masírovat tělo lufou nebo froté žínkou. Doporučená doba koupele je 20 minut nebo více. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte. Koupel s Koupe­lovým olejem MENOTON se může provádět denně ráno či večer. Použití je individuální podle potřeby.

 

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Simmondsia chinensis Seed Oil, Borago officinalis Oil, Oenothera biennis Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus dulcis Oleosemes, Lecithin, Salvia sclarea Oil, Tocopheryl acetate, Retinol palmitate, Lavandula angustifolia Oil, Vetivera zizanoides Root Oil, Cymbopogon martini Oil, Foeniculum vulgare Oil, Beta-Carotene.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie

3/2011 - Novinky: Menoton 

1/2014 - Novinky: Šalvěj muškátová 


2/2012 - 
Zkušenosti a rady: Leciderma Supra a Metonon v praxi

1/2012 - Zkušenosti a rady: Voňavé prameny mládí

 

Katalog 

SÉRIE MENOTON

KOUPELOVÉ OLEJE

 

 

 

 

 

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde