Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

MOTTENOL SÉO

Směs éterických olejů

Kód výrobku: 4225


Vaše cena 118,43
Vaše cena bez DPH 97,88
 

Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
MOTTENOL Směs éterických olejů 10 ml h4225b -,-- Kč 118,43 Kč
+
MOTTENOL Směs éterických olejů 20 ml h4225c -,-- Kč 189,50 Kč
+
MOTTENOL Směs éterických olejů 50 ml h4225d -,-- Kč 379,01 Kč
+

Kompozice éterických olejů známých svým účinkem na obtížný hmyz, mezi který patří mol šatní. Pomerančový olej, olej z cedrového dřeva, lavandinový olej, litsea cubeba, tymiánový olej, hřebíčkový olej příjemně provoní nejen skříň, ale i domácnost, kancelář. MOTTENOL je vhodný do skříní na chalupě, chatě, kde bývá vlhký vzduch. Jistě jej oceníte, i pokud se u vás mol šatní nevyskytuje.

Motýlek je zajímavý tím, že k životu nepotřebuje pít, protože si potřebnou vodu vytváří metabolismem. Nicméně samotným škůdcem není dospělec motýlka, ale jeho larvy živící se keratinem neboli rohovinou obsaženou v některých přírodních materiálech. Jedná se tak o jeden z mála živočišných druhů, který je schopen trávit vlnu.

Použití: na dřevěný kroužek, který je součástí balení nakapejte 5-10 kapek MOTTENOLU a umístěte na ramínko. Olej můžete aplikovat na ramínko, bavlněnou látku, papírový ubrousek a umístit do skříně.

TIP: éterické oleje lze nakapat na dřevěné koule a umístit na poličky mezi oblečení, do košíků s prádlem. Čerstvě napuštěná koule by se neměla dotýkat prádla, mohlo by dojít k potřísnění.

Obsahuje: Pomerančový olej, olej z cedrového dřeva, lavandinový olej, litsea Cubeba, tymiánový olej, hřebíčkový olej

INCI: Citrus aurantinum dulcis Peel Oil, Cedrus deodara Wood Oil, Lavandula hybrida Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Thymus vulgaris Oil, Thymus vulgaris Oil, Achillea millefolium Oil

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde