Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

NARBENOL MO

Masážní olej - na pokožku s výskytem jizev

Kód výrobku: 2733


Vaše cena 115,36
Vaše cena bez DPH 95,34
Sleva 0,01
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
NARBENOL Masážní olej 20 ml h2733c -,-- Kč 115,36 Kč
+
NARBENOL Masážní olej 100 ml h2733e -,-- Kč 479,52 Kč
+

Nějakou tou jizvou se asi může pochlubit výrazná většina z nás. Jizva je náhradní tkáň, která vzniká buď při hlubším poranění, anebo jako důsledek zánětlivých procesů na pokožce. Vzhledem k tomu, že tuto náhradní tkáň nelze označit za plnohodnotnou pokožku, ale jen za „nouzové řešení“, je nutné právě následné péči o pokožku věnovat náležitou pozornost, aby tyto „památky na celý život“ byly co možná nejméně zřetelné. Je zřejmé, že na vhodný přípravek budou kladeny značně vysoké surovinové nároky. NARBENOL obsahuje to nejlepší, co nám příroda dává v tomto směru k dispozici. Od protizánětlivých složek, které jsou nutností v případě podpory obnovy původní kvality pokožky, přes substance, které pokožku zjemňují, zvláčňují a regenerují. NARBENOL není sice nic levného, ale obsahové složky z něj dělají opravdovou exkluzi­vitu. A tak díky referencím klientů jsme byli upozorněni, že se více než osvědčil i na péči o pokožku obličeje (samozřejmě bez jizev).

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: z jader andské růže, z vlašských ořechů, z pšeničných klíčků, jojobový, karité, brutnákový, pupálkový, makadamiový. Lecitin. Vitaminy A, E, F. Éterické oleje: slaměnkový, vratičový, růžový, šalvějový, z mrkvových semen atd.

 

Použití:
Přímo při procesu hojení je důležité zabránit zanícení rány, a tím možnosti vzniku jizev minimalizovat. U starších jizev probíhá proces regenerace pomaleji a zapotřebí bude možná i více než půl roku. Masáží olejem NARBENOL můžeme dosáhnout zvýšení jejich elasticity a zjemnění. S postupem času se mohou jizvy zdát i méně zřetelné. Olejem ošetřujeme – jemně masírujeme – okolí jizvy a po zhojení i jizvu minimálně 2× denně.

 

INCI:
Juglans regia Seed Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Maca­damia ternifolia Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Linum usita­tissimum Seed Oil, Borago officinalis Seed Oil, Oenothera biennis Oil, Rosa canina Fruit Oil, Butyrospermum parkii Oil, Tocopheryl acetat, Squalane, Lecithin, Retinyl palmitate, Helichrysum italicum Flower Oil, Salvia officinalis Oil, Daucus carota sativa Seed Oil, Rosa damascena Flower Oil, Tanacetum vulgare Flower Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie 

1/2008 - Novinky: Jizvy a jizvičky…

 

1/2009 - Poradna Karla Hadka – odpověď: Co používat na již vzniklé strie

3/2009 - Z vašich dopisů: Poděkování 

2/2009Z vašich dopisů: Příjemný, dobrý den, 

 

4/2012 - Koutek pro maminky: A co mi doporučíte do porodnice? 

2/2010 - Koutek pro maminky: Dejme dětem to nejlepší z přírody…

 

Katalog   

SPECIÁLNÍ PREPARÁTY

 

  

Almost every one of us can probably boast some scar or another. Scar is a skin substitute that forms as a result of a deeper injury or due to inflammatory processes in the skin. Given that this tissue cannot be considered fully-fledged skin, but only an “emergency solution”, it is necessary to put due attention to follow-up treatment, so that these “lifelong souvenirs” remain the least visible. It is clear that a suitable preparation will need to meet considerably high demands in terms of ingredients. NARBENOL contains the best nature has to offer in this respect. From the anti-inflammatory components, indispensable in helping to restore the original condition of the skin, to substances that make it softer and more supple. NARBENOL might not be the cheapest of preparations, but its ingredients make it truly special. And so through client feedback, it has been pointed out to us that it also performs more than well as part of facial care (no scars involved, of course).

 

Main ingredients:

Vegetable oils: rose hip seed, walnut, wheat germ, jojoba, borage, karité, evening primrose, macadamia. Lecithin. Vitamins A, E, F. Essential oils: helichrysum, tansy, rose, sage, carrot seed, etc.

 

Application:

It is important during the healing process to prevent an inflammation of the wound, thereby minimizing the formation of scars. The process of regeneration in older scars takes longer and it may even take more than six months. Using NARBENOL, it is possible to make scars more elastic and soft. They may also become less conspicuous over time. The oil is massaged gently into and around the scar at least 2 times a day.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde