Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

OLEOSOL BAL

Speciální masážní přípravek - s jemnou mořskou solí

Kód výrobku: 2809


Vaše cena 86,54
Vaše cena bez DPH 71,52
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
OLEOSOL BAL Speciální masážní přípravek 50 ml h2809d -,-- Kč 86,54 Kč
+
OLEOSOL BAL Speciální masážní přípravek 100 ml h2809e -,-- Kč 121,15 Kč
+
OLEOSOL BAL Speciální masážní přípravek 250 ml h2809h -,-- Kč 242,29 Kč
+

Jedná se o solno-olejový přípravek, který je určený nejenom pro zajímavou a neobvyklou aromamasáž. Jeho nejdůležitějšími složkami jsou oleje a jemná mikrokrystalická mořská sůl. Konzistencí se jedná o balzám, který je při nižších teplotách celkem tuhý díky vysokému podílu bambuckého másla a rostlinných olejů v receptuře. Dobře se však nanáší na pokožku, při tělesné teplotě měkne a velice dobře se roztírá.
Mikrokrystaly soli zde mají při masáži funkci jemného „dráždidla“ pokožky. Aktivují tak její další prokrvení, zlepšují látkovou výměnu včetně toku lymfatických tekutin, a tedy i detoxikace organismu. Masáže s Oleosoly kromě výše popsaných účinků navozují jedinečné celkové uvolnění a zjemnění pokožky. Taktéž regenerační účinky nejsou zanedbatelné. Mikrokrystaly soli pak samozřejmě při masáži těla mírně obrušují i vrchní vrstvy zrohovatělé pokožky. Ale pokožka ošetřená Oleosoly je následně dostatečně chráněna před negativními vlivy, protože bambucké máslo s rostlinnými oleji a lecitinem zajišťuje, že pokožka během masáže není solí vysoušena, ale naopak použité tukové složky, včetně účinných látek – éterických olejů, jsou pokožkou vstřebávány. Tak tyto masáže slouží nejen ke zlepšení stavu pokožky, ale lze je s úspěchem použít i u mnoha zdravotních problémů (např. psoriáza, akné). Masáž Oleosoly má vliv nejen na povrchu pokožky, ale ovlivňuje i níže uložené tkáně (např. svaly).


Hlavní obsahové složky:

Mořská sůl, bambucké máslo, éterické oleje: borovice, smrk, litsea-cubeba,….


Vlastnosti:

Z éterických olejů jsou zde nejdůležitějšími olej borovicový a litsea-cubeba, proto má příjemnou vůni. Přípravek má silné protizánětlivé účinky, díky analgetickým vlastnostem zmírňuje některé bolestivé stavy (např. revmatické, artritické, namožení apod.), hlavně pak v oblasti kloubů, krční a bederní páteře. Stejně tak u bolestí svalových. Lze ho označit i jako vynikající neurotonikum při slabosti či vyčerpanosti. Zlepšuje prokrvení, aktivuje tok lymfatických tekutin. Osvědčil se i u některých podráždění pokožky či alergických reakcí.


Použití:

Použití je možné jak v masážním salonu, tak i v domácích podmínkách. Přípravek Oleosol se doporučuje aplikovat na vlhkou pokožku, nejlépe po osprchování. Masáž s nimi je třeba provádět s citem, nikoli agresivně a frekvence použití by neměla být častější než jedenkrát za 10 dní.
Oleosoly odstraníme z pokožky naprosto bezproblémově. Jsou koncipovány jako smývatelné, stačí tedy jejich přebytky včetně soli pod sprchou proudem vody spláchnout. Po ukončení masáže je pokožka sametově hebká.


Upozornění:

Oleosoly nedoporučuji používat na obličej. Také se nedoporučuje používat Oleosoly v letních měsících, kdy svá těla vystavujeme slunečním paprskům.


Tip:

Přípravky Oleosol lze použít také 2× týdně na ošetření a omytí chodidel, kde spolehlivě odstraňuje nadměrně se tvořící zrohovatělou vrstvu a excelentně zjemňuje pokožku. Z tohoto důvodu určitě budou Oleosoly i vítaným pomocníkem při pedikúře.
Oleosoly lze též použít jako mycí přípravek na špinavé ruce, které dokonale očistí a nádherně zjemní pokožku rukou.

 

INCI:

Maris Sal, Butyrospermum parkii Butter, Canola Oil, Laureth-4, Lecithin, Pinus sylvestris Leaf Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Oryza sativa Seed Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Picea abies Leaf Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate, Chlorophyll

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie

4/2012 - Novinky: Masážní balzámy Oleosol 

2/2014 - Novinky: Proč EGYPT, LECITOLY a OLEOSOLY? 

 

1/2014 - Poradna Karla Hadka – odpověď: Keratosis pilaris

 

3/2015 - Zkušenosti a rady: Posezónní ošetřování pokožky

2/2015 - Zkušenosti a rady: Aby dovolená „nebolela“!

4/2013 - Zkušenosti a rady: Sauna, saunování, éteráky

4/2012 - Zkušenosti a rady: Oleosol v praxi

 

Katalog   

MASÁŽNÍ BALZÁMY OLEOSOL

 

 

 

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde