Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

PMS MO

Masážní olej

Kód výrobku: 2717


Vaše cena 122,16
Vaše cena bez DPH 100,96
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
PMS Masážní olej 20 ml h2717c -,-- Kč 122,16 Kč
+
PMS Masážní olej 100 ml h2717e -,-- Kč 513,08 Kč
+
PMS Masážní olej 200 ml h2717g -,-- Kč 923,53 Kč
+

Masážní oleje PMS a PMS-PRO jsou zajímavým rozšířením řady masážních olejů. Jedná se o speciální přípravky, které jsou určeny pro ženy trpící nepravidelnou nebo bolestivou menstruací.

Speciální olej, který díky svým obsahovým složkám s vysokým podílem olejů bohatých na kyselinu gamalinolenovou (KGL) uvolňuje křeče a svalové napětí vnitřních ženských orgánů. Může zmírnit bolesti před a při menstruačním cyklu (premenstruační syndrom). Použité éterické oleje jsou známé svým účinkem na depresivní stavy, a tudíž díky nim může olej napomáhat odstraňovat deprese. Vhodný je i při psychickém vypětí a vnitřní nerovnováze. Již zmíněný vysoký obsah KGL jej přímo předurčuje i k dalšímu použití. Jeví se jako velmi vhodný pro péči o pokožku s lupénkou, atopickým ekzémem a podobných kožních problémech. Může působit antisepticky a deodoračně.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: mandlový, pupálkový, brutnákový, kanolový. Lecitin. Éterické oleje: majoránkový, levandulový, heřmánkový, atd. Vitamíny A, E, F.

 

Použití:
Dle specifiky problému zvolený masážní olej PMS nebo PMS-PRO naneseme a rozetřeme v oblasti břišní krajiny a podbřišku. Následně krátce a lehce vmasírujeme. Místa ošetřená masážním olejem PMS nebo PMS-PRO je nutné na cca 30 minut až 1 hodinu překrýt FÓLIÍ PRO ZÁBALY, aby se účinné látky – éterické oleje – neodpařo­valy do prostoru, popřípadě aby se neumastilo spodní prádlo. Tímto zábalem zajistíme vysoce aktivní pronikání éterických olejů do pokožky.

 

INCI:
Canola Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Borago officinalis Seed Oil, Oenothera biennis Oil, Lavandula angustifolia Oil, Origanum majorana Flower Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Tocopheryl acetat, Lecithin, Retinyl palmitate, Anthemis nobilis Flower Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie 

1/2009 - Novinky: Změna k lepšímu

 

Katalog 

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

The PMS and PMS-PRO massage oils are a remarkable addition to the massage oil range. They are special preparations designed for women experiencing irregular or painful periods.


A special oil that, through its components with a large proportion of oils high in gama-linolenic acid (GLA), eases cramps and muscle tension in internal genital organs. It may provide pain relief before and after menstruation (premenstrual syndrome). The included essential oils are known to be effective against depression, so due to them the oil may help to fight depression. It can also be used during mental strain and internal imbalance. The already mentioned GLA content predestines it also for other types of use. It appears to be very well suited for skin with psoriasis, atopic dermatitis and similar skin problems. It may have antiseptic and deodorant effects.

 


Main ingredients:

Vegetable oils: almond, evening primrose, borage, canola. Lecithin. Essential oils: marjoram, lavender, chamomile, etc. Vitamins A, E, F.

 

Application: Depending on the nature of your problems, choose the PMS or PMS-PRO massage oil and apply it to the abdominal and lower abdominal regions. Then rub in gently for a while. The areas that PMS or PMS-PRO have been applied to have to be covered by FH-film (a wrap) for approx. 30 minutes to 1 hour in order to prevent the active ingredients – essential oils – from evaporating, and also to protect the underwear. This wrap will ensure that the skin and underlying tissue get the most of the essential oils.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde