Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

SCHOKO - PACK

Čokoládová masáž

Kód výrobku: 2731


Vaše cena 31,22
Vaše cena bez DPH 25,80
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
SCHOKO PACK Masážní krém 5 ml h2731a -,-- Kč 31,22 Kč
+
SCHOKO PACK Masážní krém 100 ml h2731e -,-- Kč 355,82 Kč
+
SCHOKO PACK Masážní krém 250 ml h2731h -,-- Kč 711,66 Kč
+

Nechte se zlákat vůní kakaa k lehké masáži celého těla! O tom, že krásně vonící kakao je vhodné nejen na výrobu nápoje či čokolády, jistě přesvědčí tento čokoládový přípravek, velice zajímavý svou barvou i vůní. Jedná se o krém, který již svým složením napovídá, že i pro pokožku bude lahůdkou. Bambucké, kakaové a mangové máslo se starají jak o jeho příjemnou konzistenci, tak i o účinnou péči o pokožku. V této milé činnosti aktivně pomáhají rostlinné oleje s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin i vitaminový komplex. Velice příjemná kakaová vůně zapadající do celkové koncepce přípravku před­určuje i jeho použití – relaxační masáže. Přípravek je velice jemný, nedráždí pokožku, lze jej použít i na ošetřující masáž obličeje. Je dobře smývatelný.

 

Hlavní obsahové složky:
Kakao. Rostlinné oleje: z vlašských ořechů, makadamiový, mandlový, jojobový. Bambucké, kakaové a mangové máslo. Lecitin. Včelí vosk. Vitaminy E, A, F. Betakaroten, pantenol, glycerin, destilovaná voda.

 

Použití:
Požadované množství přípravku naneseme na pokožku a jemně vtíráme či vmasírujeme.

 

INCI:
Aqua, Butyrospermum parkii Butter , Cetearyl alcohol, Theobroma cacao Fruit Powder, Glycerin, Theobroma cacao Seed Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Macadamia ternifolia Seed Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Panthenol, Sodium cetearyl sulfate, Cera flava, Juglans regia Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Lecithin, Tocopheryl acetate, Lactic Acid, Retinyl palmitate, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpillum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Myristica fragrans Kernel Oil, Beta-carotene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Časopis Aromaterapie

1/2008 - Novinky: Je libo čokoládu? 

1/2008 - Novinky: Čokoládová masáž
 

2/2010 - Zajímavosti, zkušenosti a rady uživatelů: Čokoládová masáž s mandlí a grepem…

3/2009 - Zajímavosti, zkušenosti a rady uživatelů: Ohlédnutí a milá vzpomínka

 

Katalog 

MASÁŽNÍ OLEJE, KRÉMY A BALZÁMY

Let the enticing fragrance of cocoa be your gateway to a gentle full-body massage! This chocolate preparation, with its exciting color and fragrance, is a proof that the sweet-smelling cocoa can be used not just in beverages or chocolate. It is a cream that will, as its composition suggests, be a treat for the skin. Shea, cocoa, and mango butters guarantee both the right consistency and the right effects on the skin. In this commendable activity, they are helped by vegetable oils high in unsaturated fatty acids, and by a vitamin complex. The very nice cocoa fragrance, which fits in to the overall concept of the preparation, also determines its use – in relaxation massage. The preparation is very mild, not irritating the skin, and can also be used in facial massage. It is easily washed off.

 

Main ingredients:

Cocoa. Vegetable oils: walnut, macadamia, almond, jojoba. Shea, cocoa, and mango butters. Lecithin. Beeswax. Vitamins E, A, F. Beta-carotene, panthenol, glycerin, water.

 

Application:

Apply the required amount to the skin and rub or massage in gently.

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde