Aromaterapie Karel Hadek

Kategorie zboží

Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 1/2018
Časopis
Ke stažení zde

Z CITRÓNOVÉ RŮŽE SO

Sprchovací olej - uklidňující, uvolňující s vůní růže a citrusů

Kód výrobku: 1108


Vaše cena 64,53
Vaše cena bez DPH 53,33
 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.


Název Obj. kód Běžná cena Vaše cena
Z CITRONOVÉ RŮŽE Sprchovací olej 20 ml h1108c -,-- Kč 64,53 Kč
+
Z CITRONOVÉ RŮŽE Sprchovací olej 100 ml h1108e -,-- Kč 271,04 Kč
+
Z CITRONOVÉ RŮŽE Sprchovací olej 200 ml h1108g -,-- Kč 379,43 Kč
+
Z CITRONOVÉ RŮŽE Sprchovací olej 500 ml s dávkovačem h1108p -,-- Kč 758,90 Kč
+

Velice příjemně vonící olej, který díky obsaženým éterickým olejů má s osvěžující účinky. Může působit antisepticky a deodoračně. Vhodný je k ošetření normální a mastné pokožky i pokožky s výskytem akné. Díky obsahovým složkám éterického oleje je i tento přípravek velice vhodný jako doplněk při léčbě Candidy albicans v oblasti intimní hygieny. Lze jej bez nadsázky označit jako druhou HY-INTIMU. Díky své jemnosti jej lze doporučit i pro děti.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Vitaminy A, E, F.

 

Použití:
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprch­vacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpo­vídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

 

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Cymbopogon martini Oil, Citrus limon Peel Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Pelargonium graveolens Flower Oil, Salvia offici­nalis Oil, Beta-carotene, Litsea cubeba Fruit Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

INFORMACE KARLA HADKA

 

Katalog    

SPRCHOVACÍ OLEJE

 
Potřebujete poradit?
Inspirujte se při výběru
našich výrobků, na našem katalogu.
KATALOG
Karla Hadka
ČASOPIS
AROMATERAPIE 2/2018
Časopis
Ke stažení zde